Встановлення холодильника
Існують певні критерії, про які варто пам'ятати під час встановлення холодильника. Ви можете довірити встановлення приладу експертам сервісного центру Bosch. Якщо ви хочете встановити холодильник самостійно, будь-ласка, дотримуйтесь наступних правил:
Вибір місця встановлення приладу
Чим більше холодоагенту в приладі, тим більшим має бути приміщення, в якому встановлюється холодильник. Якщо простору замало, нестача може призвести до утворення горючої суміші газу та повітря. На кожні 8 г холодоагенту потрібно принаймні 1 м³ простору у приміщенні. Кількість холодоагенту вказана на паспортній табличці всередині приладу. Залежно від моделі, вага приладу становить до 65 кг.
Допустима температура приміщення
Допустима температура приміщення залежить від кліматичного класу приладу. Інформація про кліматичний клас приладу вказана на паспортній табличці. В межах допустимої температури зазначеного клімат-класу прилад є функціонально придатним. Якщо прилад клімат-класу SN функціонує за нижчої температури, ніж вказано для приладу того чи інакшого клімат-класу, то температура в +5 C не може нанести збитків приладу.
Перед першим використанням
Ознайомтесь з інформативними матеріалами перед встановленням холодильника та зніміть липку стрічку та захисну плівку. Протріть прилад.
Підключення до мережі живлення
Не підключайте холодильник до енергозберігаючої мережі, краще обрати інвертор з лінійним чи синусоїдальним перемикачем. Лінійно-комутаційні інвертори використовуються в фотоелектричних системах з прямим підключенням до електромережі загального користування. Для ізольованих рішень варто використовувати синусоїдальний комутаційний інвертор. Ізольовані рішення, наприклад на кораблях або в гірських пристанях, не мають прямого підключення до енергосистеми загального використання.
1. Зачекайте мінімум одну годину після встановлення приладу, щоб уникнути пошкодження компресора.
2. Увімкніть прилад в правильно встановлену настінну розетку. Розетка повинна відповідати наступним вимогам:
Розетка 220 Вт - 240 Вт
Заземлення 50 Гц
Запобіжник 10 А - 16 А
За межами Європи: перевірте на сумісність тип напруги для приладу з показниками вашого джерела живлення. Всі дані приладу вказані на паспортній табличці приладу.
3. Увімкніть прилад в розетку біля приладу. Розетка повинна знаходитись у вільному доступі після встановлення приладу.
Встановлення золодильника завершено.